Vkládání 3D modelů - Program Tilelook

Návrhy koupelen a interiérů programem Tilelook
Přejít na obsah
U každého 3D modelu koupelny jsou vedle obkladu a dlažeb důležité i zařizovací předměty
V knihovnách obkladových prvků a 3D objektů jsou tisíce prvků a jejich výběr během práce na projektu zdržuje práci uživatele. Výhodnější je provést výběr požadovaných prvků do dalších projektů přímo v online prostředí programu Tilelook. Na stránce Můj Tilelook/Moje složka/Mé oblíbené/3D objekty(Obkladové prvky) jsou všechny doplněné prvky z online knihoven. Převod vybraného prvku z online knihoven se provede klepnutím na tlačítko Uložit. Vše je názorně předvedeno v nekomentovaném videu.
Následující video pracovního postupu bylo vytvořeno dne 12. prosince 2022, kdy již byla dokončen kompletní překlad do češtiny a webové stránky programu Tilelook dostaly novou grafickou úpravu.
Součástí programu Tilelook je rozsáhlá online knihovna obkladových prvků a 3D zařizovacích předmětů.
Při doplňování vybraných prvků během tvorby projektu dochází ke zpomalení práce uživatele, protože výběr prvků se může protáhnout zvláště když se hledají prvky různých výrobců.
Proto bylo doplněna přímo do základní webové stránky programu Tilelook funkce přesunu vybraných 3D zařizovacích předmětů do samostatné online uživatelské složky označené jako 'Oblíbené'.
V následující prezentaci je postup výběru a přesunu 3D modelů sprchových vaniček a sprchového koutu výrobce JIKA do oblíbených výrobků a potom následuje doplnění sprchové vaničky a sprchového koutu do nového demonstračního projektu.
Doplňování 3D zařizovacích předmětů do projektu se provádí přetažením náhledu 3D objektu z panelu 3D zařizovacích předmětů v pravém horním rohu okna programu Tilelook do pracovní grafické oblasti projektu. Doplněný objekt je vždy umístěn ve středu pracovního okna a na požadovanou pozici ho musí dále umístit uživatel pomocí myši nebo povelů pro posun nebo přichytávání objektů.
Program Tilelook
Návrat na obsah