Tvorba dokumentace a přehledů - Program Tilelook

Návrhy koupelen a interiérů programem Tilelook
Přejít na obsah
Tvorba dokumentů pro realizaci - náhledy obkladů na stěnách, kalkulační přehledy obkladových prvků a zařizovacích předmětů
Program Tilelook byl vyvinut se záměrem poskytnout koupelnovým studiím jednoduchý program pro návrhy koupelen se všemi potřebnými grafickými a tabulkovými výstupy pro podporu prodeje i pro realizaci projektů koupelen. Zákazníka zajímá vedle vizualizací a půdorysu rozmístění zařizovacích předmětů i celkové ceny použitých obkladových prvků a zařizovacích předmětů. Realizační pracovníky zajímají výkresy rozložení obkladových prvků na jednotlivých obložených površích a výkresy umístění zařizovacích předmětů. Obchodní pracovníky zajišťující nákup obkladových prvků a zařizovacích předmětů zajímají přehledy použitých obkladových prvků a zařizovacích předmětů.
Program Tilelook má v poslední záložce Přehled cen a kusů několik ikon pro generování dokumentů s přehledy a tabulkami v několika formátech. Po klepnutí na záložku se v celé pracovní ploše zobrazí dvě tabulky s přehledy použitých obkladových prvků a zařizovacích předmětů se všemi základními technickými a obchodními informacemi.
Tvorba komplexního PDF přehledu
Po klepnutí na ikonu s označním PDF se otevře Průvodce tvorbou PDF přehledu, v jehož jednotlivých oknech si uživatel zadává strukturu přehledu i prvky, které chce v přehledu mít doplněné. Uživatel provádí nastavení označováním zaškrtávacích prvků, výběrem náhledů a přetahováním ikon prvků, kde může provádět i hromadný výběr.
Po klepnutí na tlačítko Ukončit se otevře dialogové okno pro záznam pojmenovaného PDF souboru na disk. Na ukázky vygenerovaného přehledu se můžete podívat na příslušné stránce a můžete si i stáhnout dva demonstrační přehledy.
Program Tilelook
Návrat na obsah