pCon.planner 7.7 - nejlepší volně šiřitelný program pro návrhy interiérů - PC Design

Přejít na obsah

Hlavní nabídka

pCon.planner 7.7 - nejlepší volně šiřitelný program pro návrhy interiérů

Program pCon.planner 7.7. je volně šířitelný program firmy EasternGraphics GmbH pro návrhy interiérů.
Kontakt na podporu uživatelů programů pCon.planner v České republice a na Slovensku najdete zde.

Vážení uživatelé programu pCon.planner, s politováním Vám musím oznámit, že jsem ukončil na základě vzájmené dohody spolupráci s firmou EasternGraphics. Nemám tedy od firmy EasternGraphics žádné finanční příjmy. Abych mohl pokračovat v podpoře českých a slovenských uživatelů programu pCon.planner, budu muset v roce 2017 požadovat za svoje služby soukromým i firemním zákazníkům finanční úhradu. Mohu poskytovat pouze školení a tvorby uživatelských knihoven 3D prvků doplněných pouze o obchodní informace. Zájemci o moje služby mi mohou volat na 724 292 462 nebo poslat email na libor.stolc@pcdesign.cz

V Praze, 8. prosince 2016                    Libor Štolc

Zajímavou novou online aplikací zdarma je pCon.box, kterou si můžete spustit v kterémkoliv prohlížeči z odkazu http://box.pcon-solutions.com/
Každý (i neregistrovaný) uživatel může do pracovního prostoru aplikace doplňovat parametrické 3D prvky vybraných evropských výrobců, jejichž kompletní přehled je na samostatné stránce.

Další zajímavou novinkou je nová verze online aplikace Impress pro prezentace projektů vytvořených programem pCon.planner
Dvě ukázky VR prezentace 3D modelů v systému Impress firmy EasternGraphics. Více na další stránce.

Firemní anglická výuková videa jsou na http://pcon-planner.com/cs/skoleni/vyukova-videa/

Program pCon.planner má tři verze. Verzi STD, která je zdarma a je možné ji využívat k profesionální práci, ME a PRO pro distributory kancelářského nábytku a interiérové architekty. Verze ME je zdarma a její licence je placena výrobci kancelářského nábytku, u nás to jsou firmy Mias OC, RIM a LD Seating. Verze PRO je placená a po instalaci funguje jeden měsíc jako verze zkušební bez jakéhokoliv omezení.
Verzi ME využívají tuzemští a slovenští distributoři kancelářského nábytku zahraničních výrobců. Od roku 2012 jsou všechny verze programu pCon.planner lokalizovány.
O programu pCon.planner byly publikovány tři články v časopisu CAD 3/2012, 6/2013, 2/2017 a jeden článek v časopisu INTERIÉRY 02/2017
Další informace o firmě EasternGraphics GmbH a jejich produktech a službách najdete na
http://www.easterngraphics.com/en/
Během posledních pěti let, kdy je k dispozici česká verze programu pCon.planner, si program u nás a na Slovensku stáhly desetitisíce zájemců a program se stal jedním z nejvyužívanějších pro návrhy kanceláří a interiérů.
Volnou verzi programu pCon.planner je možno využívat k profesionálním návrhům kanceláří a interiérů a to i s knihovnami konfigurovaných 3D zařizovacích prvků.
V oddělení Managementu kanceláří a služeb ŠKODA AUTO a.s. jsou instalovány tři síťové verze programu pCon.planner PRO, které slouží hlavně pro tvorbu sestav výkresů a kalkulačních cenových přehledů. Vlastní návrhy se provádí na volných verzích programu.

V dubnu 2018 byla uvolněna nová verze programu pCon.planner s označením pCon.planner 7.7

 
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky