pCon.planner 7.5 - nejlepší volně šiřitelný program pro návrhy interiérů - PC Design

Přejít na obsah

Hlavní nabídka

pCon.planner 7.5 - nejlepší volně šiřitelný program pro návrhy interiérů

Program pCon.planner 7.5 je volně šířitelný program firmy EasternGraphics GmbH pro návrhy interiérů.
Kontakt na podporu uživatelů programů pCon.planner v České republice a na Slovensku najdete zde.

Vážení uživatelé programu pCon.planner, s politováním Vám musím oznámit, že jsem ukončil na základě vzájmené dohody spolupráci s firmou EasternGraphics. Nemám tedy od firmy EasternGraphics žádné finanční příjmy. Abych mohl pokračovat v podpoře českých a slovenských uživatelů programu pCon.planner, budu muset v roce 2017 požadovat za svoje služby soukromým i firemním zákazníkům finanční úhradu. Mohu poskytovat pouze školení a tvorby uživatelských knihoven 3D prvků doplněných pouze o obchodní informace. Zájemci o moje služby mi mohou volat na 724 292 462 nebo poslat email na libor.stolc@pcdesign.cz

V Praze, 8. prosince 2016                    Libor Štolc

Firemní anglická výuková videa jsou na http://pcon-planner.com/cs/skoleni/vyukova-videa/

Program pCon.planner má tři verze. Verzi STD, která je zdarma a je možné ji využívat k profesionální práci, ME a PRO pro distributory kancelářského nábytku a interiérové architekty. Verze ME je zdarma a její licence je placena výrobci kancelářského nábytku, u nás to jsou firmy MiasOC, RIM a LD Seating. Verze PRO je placená a po instalaci funguje jeden měsíc jako verze zkušební bez jakéhokoliv omezení.
Verzi ME využívají tuzemští a slovenští distributoři kancelářského nábytku zahraničních výrobců. Od roku 2012 jsou všechny verze programu pCon.planner lokalizovány.
O programu pCon.planner byly publikovány tři články v časopisu CAD 3/2012, 6/2013, 2/2017 a jeden článek v časopisu INTERIÉRY 02/2017
Další informace o firmě EasternGraphics GmbH a jejich produktech a službách najdete na
http://www.easterngraphics.com/en/
Během posledních pěti let, kdy je k dispozici česká verze programu pCon.planner, si program u nás a na Slovensku stáhly desetitisíce zájemců a program se stal jedním z nejvyužívanějších pro návrhy kanceláří a interiérů.
Volnou verzi programu pCon.planner je možno využívat k profesionálním návrhům kanceláří a interiérů a to i s knihovnami konfigurovaných 3D zařizovacích prvků.
V oddělení Managementu kanceláří a služeb ŠKODA AUTO a.s. jsou instalovány tři síťové verze programu pCon.planner PRO, které slouží hlavně pro tvorbu sestav výkresů a kalkulačních cenových přehledů. Vlastní návrhy se provádí na volných verzích programu.

Začátkem května 2017 byla uvolněna nová verze programu pCon.planner s označením pCon.planner 7.5

 
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky