pCon.planner 8.0 - nejlepší volně šiřitelný program pro návrhy kanceláří a interiérů - PC Design

Přejít na obsah

Hlavní nabídka

pCon.planner 8.0 - nejlepší volně šiřitelný program pro návrhy kanceláří a interiérů

Program pCon.planner 8. je volně šířitelný program firmy EasternGraphics GmbH pro návrhy interiérů.
Profesionální verze pCon.planner ME a pCon.planner PRO jsou určeny pro podporu prodeje kancelářského nábytku.
Podporu uživatelů programu pCon.planner v České republice a na Slovensku zajišťuje od roku 2012 firma Ing. Libor Štolc - PC Design,
tel. 724 292 462, email: libor.stolc@pcdesign.cz
Kontakt pro nákup licencí profesionálních verzí programů firmy EasternGraphics pro zákazníky v České republice a na Slovensku najdete zde.

 

Zajímavou novou online aplikací zdarma je pCon.box, kterou si můžete spustit v kterémkoliv prohlížeči z odkazu http://box.pcon-solutions.com/
Každý (i neregistrovaný) uživatel může do pracovního prostoru aplikace doplňovat parametrické 3D prvky vybraných evropských výrobců, jejichž kompletní přehled je na samostatné stránce.

Další zajímavou novinkou je nová verze online aplikace Impress pro prezentace projektů vytvořených programem pCon.planner
Dvě ukázky VR prezentace 3D modelů v systému Impress firmy EasternGraphics. Více na další stránce.

 

Firemní anglická výuková videa jsou na http://pcon-planner.com/cs/skoleni/vyukova-videa/

Program pCon.planner má tři verze. Verzi STD, která je zdarma a je možné ji využívat k profesionální práci, ME a PRO pro distributory kancelářského nábytku a interiérové architekty. Verze ME je zdarma a její licence je placena výrobci kancelářského nábytku, u nás to jsou firmy Mias OC, RIM a LD Seating. Verze PRO je placená a po instalaci funguje jeden měsíc jako verze zkušební bez jakéhokoliv omezení.
Verzi ME využívají tuzemští a slovenští distributoři kancelářského nábytku zahraničních výrobců. Od roku 2012 jsou všechny verze programu pCon.planner lokalizovány.
O programu pCon.planner byly publikovány čtyři články v časopisu CAD 3/2012, 6/2013, 2/2017, 2/2018 a jeden článek v časopisu INTERIÉRY 02/2017
Další informace o firmě EasternGraphics GmbH a jejich produktech a službách najdete na
http://www.easterngraphics.com/en/
Během posledních šesti let, kdy je k dispozici česká verze programu pCon.planner, si program u nás a na Slovensku stáhly desetitisíce zájemců a program se stal jedním z nejvyužívanějších pro návrhy kanceláří a interiérů.
Volnou verzi programu pCon.planner je možno využívat k profesionálním návrhům kanceláří a interiérů a to i s knihovnami konfigurovaných 3D zařizovacích prvků.
V oddělení Managementu kanceláří a služeb ŠKODA AUTO a.s. jsou instalovány tři síťové verze programu pCon.planner PRO, které slouží hlavně pro tvorbu sestav výkresů a kalkulačních cenových přehledů. Vlastní návrhy se provádí na volných verzích programu.

V listopadu 2018 byla uvolněna nová verze programu pCon.planner s označením pCon.planner 8.0

U nové verze programu pCon.planner konečně doplnili programátoři firmy EasternGraphics GmbH další povely a funkce, které výrazně zvýšily užitnou hodnotu programu pro profesionální návrhy interiérů.
Program pCon.planner 8.0 se tak stal plněhodnotným profesionálním programem pro návrhy interiérů, který nabízí uživatelům stejné možnosti jako ostatní placené 3D návrhové programy používané u nás pro návrhy interiérů.
Licence programu pCon.planner 8.0 je zdarma a je zajištěno školení a technická i uživatelská podpora.

Vzhledem k tomu, že firma EasternGraphics GmbH nezajišťuje podporu uživatelů v České republice a na Slovensku, byla začátkem února 2019 vytvořena nová webová stránka www.pcdesign.cz/int, na které najdou uživatelé programu pCon.planner 8.0 informace, pracovní postupy a demonstrační projekty i knihovny objektů.

Po klepnutí na obrázek si stáhnete instalační program
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky