Interiéry v pCon.planner 8.1

Návrhy interiérů programem pCon.planner 8.1
Přejít na obsah
Obsahem tohoto webu jsou základní informace pro uživatele programu pCon.planner 8.1, kteří chtějí program využívat k profesionálním návrhům interiérů.
Program pCon.planner 8.1 je jediným programem pro návrhy 3D interiérů, který lze využívat pro profesionální účely a je zcela zdarma.
Je vhodný zvláště pro jednotlivce nebo firmy, které hledají vhodný 3D návrhový program pro návrhy bytových, kancelářských nebo komerčních interiérů.
Podrobné informace je možné získat na školení, které je třeba předem domluvit, nejlépe poslat zprávu na libor.stolc@pcdesign.cz

Začátkem dubna 2019 uvolnila firma EasternGraphics GmbH novou verzi programu s označením pCon.planner 8.1. V této nové verzi byl výrazně vylepšen programový modul pro vizualizaci využívající technologii OSPRay.

Program pCon.planner vyvíjí německá firma EasternGraphics GmbH a lokalizaci programu zajišťuje v posledních třech letech polská pobočka firmy. Omluvte proto prosím některé věcně nebo pravopisně nesprávné překlady originálních anglických textů.
Poslední aktualizace dne 10. října 2019
free counter
Formulář pro dotazy


Kontakty:

Ing. Libor Štolc - PC Design
Na Zástřelu 40
162 00 Praha 6
IČO: 1249 2655  DIČ: CZ510427047
tel. 724 292 462
email: libor.stolc@pcdesign.cz
Interactive 360 degree panoramic views are visualized from our customers with the free presentation service impress. (© Haworth)
Rendering from interior design student Natalia Sternberg from Poland (https://natalieinteriors.pl/)
Program pCon.planner 8.1
Návrat na obsah