Práce s materiály - Interiéry v pCon.planner 8.1

Návrhy interiérů programem pCon.planner 8.1
Přejít na obsah
Materiály jsou velice důležité u každého programu pro návrhy interiérů. Uživatel může pracovat z rozsáhlou online knihovnou materiálů, kterou si otevře klepnutím na ikonu Materiály.
V online knihovně materiálů jsou materiály seřazeny podle aplikačních kategorií (skla, kovy, dřevo, obklady, ...). Knihovnu si lze prohlédnout i bez spuštění programu pCon.planner 8.0 na odkazu http://pcon-catalog.com/egr/materials/ Ve video prezentaci je přehled materiálů podle kategorií, knihovna materiálů je otveřena v programu pCon.planner 8.0.
Změna materiálů 3D objektů projektu je velice jednoduchá a spočívá v přetažení náhledu materiálu z online knihovny na příslušný 3D objekt.
Velkou výhodou programu pCon.planner 8.1 jsou hromadné změny materiálů, kdy se změní materiál všech ploch u vybraných objektů.
Změny materiálů se mohou provádět v režmu dynamického fotorealistického zobrazení a okamžitě po provedené změn je výhodné vytvořit obrázek nebo sférické panorama projektu, ve kterém byly změny materiálu prováděny.
Názorně uvidíte vše popsané na demonstračním videu.
Program pCon.planner 8.1
Návrat na obsah