Podpora TWINMOTION

Podpora programu TWINMOTION
Přejít na obsah
Obsahem tohoto webu je podpora pro české a slovenské uživatele programu Twinmotion 2020.
Základní informace o programu jsou na originální webové stránce.
Program Twinmotion 2020 si můžete nainstalovat zdarma jako časově neomezenou zkušební verzi pro osobní použití.
Velkou výhodou programu Twinmotion ve srovnání s jinými podobnými vizualizačními programy je funkčnost programu na počítačích s nižšími kvalitativními technickými parametry.
Program bude fungovat na libovolném čtyřjádrovém počítači s Windows s procesorem o rychlosti 2.5 GHz, který má operační pamět 8 GB a samostatnou grafickou kartu  podporující DirectX 11 nebo DirectX 12.
Program Twinmotion 2020 je v současné době nejlepším programovým řešením pro tvorbu vizualizací z importovaných 3D modelů, u kterých jsou nastaveny nové kvalitní materiály a doplněno osvětlení a další 3D modely z knihoven programu včetně rostlin a animovaných postav. Cena programu je u firmy CEGRA zcela bezkonkurenční se srovnání s jinými podobnými programy.
Dne 10. srpna 2020 byla uvolněna nová verze 2020.2.
Formulář pro dotazy:


Kontakt:

Libor Štolc
Na Zástřelu 40
162 00 Praha 6
tel. 724 292 462
email: libor.stolc@pcdesign.cz
Poslední aktualizace dne 15. října 2020
Aktualizace a doplňování této webové stránky stále probíhá.
V sobotu 11.7. byla doplněna zcela nová část s ukázkami videí z profesionálních projektů uživatelů programu Twinmotion 2020.
Program Twinmotion 2020 se stále vyvíjí. Aktuální stav vývoje i plánovaný vývoj je přehledně prezentován na firemní Twinmotion Public Roadmap.
Podpora programu TWINMOTION
Návrat na obsah